EK

FOOD OF LOVE Club Restaurant

Vše se odvíjí od toho, kdo jsem já, a jak předávám svou filosofii dál. Přestože se prezentuji do světa přes jídlo, nejsem kuchařka jídla, ale kuchařka života.

V mé knize jsou popsány ingredience, které jsem po cestě posbírala a teď z nich vařím.
Sled událostí mě dovedl až sem do Nerudovy ulice a když se věci mají dít, dějí se rychle. Vnímala jsem už jasně, co chci a potřebuji pro ztvárnění mé vize, a tak ve mně vznikl nápad doslova nového formátu místa, které jsem nazvala „klubová restaurace“ = místo, kde se setkáváte s inspirací.
Ještě z jiného úhlu je to tak, že všichni směřujeme “domů – ke své přirozenosti” a nejlepší metaforou je představa domova u našich babiček. Alespoň u nás to tak bylo, že se sešla vždy celá rodina a navzdory našim občasným žabomyším válkám jsme se všichni dokázali nějak snášet nebo dokonce milovat. Babička jako moudrá indiánka, která v sobě nese energii univerza, beze slov dokáže věci uvést do harmonie. Budí přirozený respekt právě pro svou pokoru podloženou činy a zkušenostmi.

Při vstupu do FOOD OF LOVE klubové restaurace se člověk cítí, jako když přišel domů; potká se s lidmi svého nastavení (s rodinou), setkává se s láskou a přijetím, které vychází z toho, že odsuzování prostě už “ODPADLO". Všichni jsme stejně z jednoho těsta. A jak se to vše točí kolem toho jídla:–)... u nás se také dobře najíte.

Máme zde bohulibé jídlo podporující život, suroviny a produkty v malém obchůdku, které můžete zakoupit na kuchtění doma nebo si zde můžete objednat zavážky do vaší destinace.

Avšak naše jídlo jde za hranici hmotného a v neposlední řadě zde nasytíte i svou duši. Inspirujete se od druhých na přednášce nebo jen tak při setkání, za poslechu dobré hudby. Eva Kavková zde po svých seminářích vede dharmu podporující workshopy a příležitosti pro každého, kdo je ROZHODNUT v odvaze projít až do svého nejvyššího potenciálu.

Koncept cesty domů – going home– navíc podporuje celistvost naší vlastní rodiny. Je zde dětská herna, která má celou škálu programů pro děti v době, kdy i vy zažíváte chvíle klidu uprostřed města v domácí atmosféře. Navíc rušná turistická ulice Nerudova má tu přidanou hodnotu, že může posílit i o inspiraci turistů ze světa. Jiné země a cestování je škola sama o sobě a tak jsem velmi šťastná, že se zde dá propojit i vhled ze zahraničí. V tom duchu je veden i design. Nemá začlenění, jen má

účel navodit atmosféru toho, že jsme jeden DOMOV a v každém je svá krása a bohatství.

Klubová restaurace = proto, že se členům bude nabízet program, jenž bude sdružovat stejně naladěné. Navíc v sobě skrývá věrnostní program. Klub nemá vybudit ego, ale inspiraci a odvahu prosadit svůj přirozený originál. Nechte se překvapit. Forma se najde sama, hlavní je ZÁMĚR.


Kontakty a kde nás najdete

FOOD OF LOVE club restaurant Nerudova 32, Praha 1
+420 736 633 098
Turn on Javascript!
11:00 - 22:00 h