EK

 

Turn on Javascript!   Share on Facebook   Share on Twitter   Share on Google+
13. 04. 2015

Autogramiáda nové knihy Evy Kavkové: Žena, která toužila být "silná" aneb syndrom české amazonky

Máme radost Vám oznámit, že nová kniha Evy Kavkové je již v předprodeji na našem eshopu. Můžete si ji již teď objednat a doručíme Vám ji jako prvním, jakmile přijde během pár týdnů z tiskárny i s podpisem autorky.

Oficiální česká autogramiáda knihy proběhne 5.5.2015 od 16 do 18 v restauraci Ostrovní za účasti a proslovu kamaráda autorky, osvíceného herce a improvizátora Jaroslava Duška. Kmotry knihy budou “pracovní kolegové Evy” Nela Boudová a Dalibor Gondík. V rámci programu uslyšíte i hru na sklenice od známého astrologa Mikoláše Bělíka a budete mít možnost ochutnat lehké raw dobroty z Evina projektu Jídlo lásky.

 A co zajímavého se v knize dozvíte? Tento autentický příběh pomáhá nahlédnout do podvědomí ženy, která se vyčerpaná k smrti být tou nejlepší ženou, matkou a milenkou, stále diví, proč se její realita tolik liší od jejího ideálu. Nejen že zvědomuje a objasňuje tyto symptomy, které jsou nám tolik povědomé, ale hlavně pomáhá praktickými kroky k obnovení ženského kreativného potenciálu v ženě tvořitelce. Současně osvětluje i mnoho otázek jejímu muži, který nejen že vedle ní “usychá”, ale ani nedovede pochopit, jaké je to pro ni utrpení, byt takto lapena v generacemi předávaných vzorcích. Dozvíte se i spoustu informací z oblasti raw a očistných procedur a také metod práce na vlastním rozvoji, které Evu v její osobní i profesní dráze ovlivnily a které sama využívá.

 A než si knihu budete moci přečíst, přinášíme Vám pár zajímavých citátů z ní…

 "Muž vstupuje do sňatku s tím, že je to navěky a žádné očekávání nemá. Žena, když není ukotvena ve své tvořivé energii, nenapájí muže tvořitele a tudíž uvízlá ve hmotě a požitcích, vstupuje do sňatku s očekáváním. Už toto je zvednutý prst…"

 "Žena ukotvená ve své ženské energii prostě jen je, vytváří prostředí, pracuje se svou intuicí a přes ni vidí neviditelné. Takto nastavená moudře vede svého muže a i přesto, že někdy její vedení nejprve nenásleduje, ona jej stále miluje a podporuje. Je moudrá a pokorná, milující a přesto velice jasná ve svém uvažování a počínání, protože je zbavena lží a žijící v pravdě následuje nejvyšší dobro všech. Je inspirací pro nás pro všechny, bez očekávání jakéhokoliv uznání."

 "Svět potřebuje naší odvahu a rozhodné duše, protože jen tak inspirujeme druhé, jen tím, jací jsme my sami.”

 Krásné čtení & na zdraví!

 Tým JL