EK

 

Turn on Javascript!   Share on Facebook   Share on Twitter   Share on Google+
21. 12. 2016

Eva Kavková

Eva Kavková, žena, matka, podnikatelka, spisovatelka, propagátorka syrové stravy a celistvosti života

Eva Kavková, žena, matka, podnikatelka, spisovatelka, propagátorka syrové stravy a celistvosti života.

Ve svém životě založila několik úspěšných firem, které následně buď prodala, nebo přetvořila do jiných s příchodem nových směrů.

Učila se byznysu, jehož hlavním směrem bylo vydělávat peníze. Pochopila, že tento způsob fungování je nejen omezený, ale velmi vyčerpávající. Vyhledala nové způsoby, osvojila si je a převedla svou práci v DHARMU (využití vlastního potenciálu).

Jejím hlavním záměrem je nyní služba, která přináší všestrannou hojnost jí samé, ale i jejímu okolí a světu. Služba všem, kteří hledají celistvost, spolupráci a své opravdové místo. Toto je neodmyslitelně spojené s hojností a není řeč o pouhé finanční zabezpečenosti.

  • Pro toto téma procestovala svět, učila se od mistrů jako je Tai Lopez, Baskakov, Valerij Sinelnikov a dalsi…
  • Získala několik diplomů v oblasti tělesné terapie, kterou praktikuje zejména v privátních lekcích.
  • Její výsledky dokládá také řada lidí, kteří absolvovali některý z jejích kurzů, které k tomuto tématu pořádá už od roku 2012.
  • Společně s obchodními partnery připravuje osvětové centrum u Mladé Boleslavi - UNIVERSITA VĚDOMÉHO ŽIVOTA, jež bude do dvou let otevřena světu a jejíž hlavním cílem je učit celistvosti, lásce a spolupráci, bez askeze a v radosti.
  • Napsala knihu „Žena, která toužila být silná, aneb syndrom české Amazonky“ s anglickým překladem, kde vystihuje příčinu toho, v čem moderní žena sešla z cesty, protože neměla vědění. Uvádí praktický postup, jak z toho kruhu ven a toto také učí ve svých kurzech.
  • Natočila mnoho pořadů k této tématice. Ke shlédnutí zde: www.elia.cz, www.cestyksobe.cz V její nejnovější restauraci FOOD OF LOVE, Nerudova 32, Praha 1 hostuje řadu zajímavých osobností, kteří už se prosadili a mají nám co říci nebo i těm, kteří našli odvahu začít žít podle sebe, a potřebují jen odrazová “prkna” pro první vystoupení.