EK

 

Turn on Javascript!   Share on Facebook   Share on Twitter   Share on Google+
8. 09. 2016

Půstovací maraton

Nedávno ke mně přišlo velmi silné uvědomění, které se týká přechodu do nové dimenze. Mnoho vědomých lidí, které znám, rozumí tomu, že se jedná o přechod z těla do vědomí, AVŠAK v přijetí hmoty a BEZ odsuzování všeho hmotného. Což je ten největší “kunšt”, protože se jinými slovy jedná o přijetí svého původu. Jak to souvisí? Hmotné a vše, co nás eventuálně může stahovat, je umístěno v první čakře, stejně jako naše linie předků a tzv. naše postavení teď tady v tomto těle.

Popsala bych to asi takto…

Naše závislost na hmotě se chová na první pohled jako:

 • nerovnováha v partnerském vztahu
 • nerovnováha v těle
 • nerovnováha v jídle
 • nerovnováha ve vztahu s dětmi nebo schopnost děti zplodit
 • nerovnováha v sexuální oblasti
 • a samozřejmě nerovnováha v oblasti peněz [což může být i to, že lidé mají peníze a umí je vydělat, ale doslova na nich lpí a ve skutečnosti žijí ve strachu též]

 

Vše výše vyjmenované je oblast, kde se prostě a jednoduše motáme v oběti a v nedůvěře, že je o nás vždy postaráno.

Velmi primitivně řečeno to může vypadat takto:  Naštve mě něco v práci, přijdu domů, řvu na děti doma, pak se ještě pohádám s partnerem, zajím to… naštvaný/á a přejedený/á už ani nechci sex. Takto naladěný/á ani nemohu druhý den přitáhnout dobrý “obchod”. A jede to dokola … říkáme tomu ZACYKLENÍ.

Všichni jsme to v nějaké podobě určitě zažili a třeba jsme i postoupili dál. Tím je myšleno, že dokonce vidíme, když to děláme. Ale co s tím?

Oběť nás vysává a to se projevuje extrémní únavou  (doslova z nás odchází život)… A to je přesně ten moment, kdy sáhneme po jídle místo po sportu či vědomé knize. Únavu zajíme, nebo zapijeme alkoholem…atd... a dočasně ji zaženeme. Anebo prohloubíme? No, jasně že ano… Ale pak to zajíme nebo zapijeme, ať zapomeneme, že to děláme.

… a pak naše vynalézavé ego začne napovídat, … hlavně že jsi zdravá, hlavně, že tě manžel nebije, atd. A pak ten samý hlas začne přemlouvat … a to ostatní vlastně nepotřebuješ.

Naše ego a naše OBĚŤ je opravdu obrovsky vynalézavá a neúnavná. Trvá to léta i několik životů než se nám podaří ovládnout naše ego. Ale jedno je jisté. Z hmoty se prostě nedostaneme plácáním další hmoty. Musíme změnit své postoje a naše myšlení.

 

 Mám pro vás ale dobrou zprávu.

Vymanění se z oběti je MOŽNÉ.

A začít můžete hned teď.

Jedná se jen o vaše ROZHODNUTÍ. Přestat házet vinu na druhé věci, lidi, okolnosti a PŘESTAT POROVNÁVAT. Vše můžete změnit vy a je důvod, proč jsi si vybral toto tělo, rodinu, partnera.. vše. TVOJE DUŠE POTŘEBUJE TYTO ZKUŠENOSTI.

Urči si své priority a jdi za nimi.

 • Jídloprávě proto si stále vybírám raw food. Jako málokteré jídlo, raw food umí vyjemnit naši ostražitost vůči správným rozhodnutím, která jsou dobrá pravě pro TEBE.
 • Sport – třeba jen chůze nebo plavání, ale denně je nějaký pohyb důležitý.
 • Lidi, které vpouštíš do svého života a do své mysli – extrémně důležité. Naše mysl je skvělá pomůcka, když je použitá správně. Když ji neumíme ovládat a delší dobu se pohybuješ v “kontaminovaném prostředí”, začneš mít doslova “jiné chutě”.
 • Co čteš, co sleduješ za filmy
 • Kolik spíš a o čem sníš

Jedna z metod, která zaručeně pomáhá pročistit toto ZACYKLENÍ je půst.

Pro podporu tvého odhodlání organizuji PŮSTOVACÍ TÝDEN od úplňku 16. 9. A pak další důležitý krok, po-půstovací týden při přechodu na normální stravu. Půstovací týden je určen pro začátečníky i pokročilé.

Vkládám do vedení své 4 leté zkušenosti s půsty, kterých bylo mnoho desítek. Vybrala jsem i zajímavosti jako jsou vliv planet, doporučené nápady jaké čaje používat, možné afirmace pro posílení nových postojů, jaké filmy sledovat…atd.

Je to pro každého, kdo je mentálně připraven na změny a opravdu si změnu přeje.

 

Stáhnout Půstovací týden