EK

 

Turn on Javascript!   Share on Facebook   Share on Twitter   Share on Google+
3. 04. 2016 Jiří Zuzánek www.jirizuzanek.cz

To, co nemohu sníst si nenanáším ani na své tělo...

Kůže je největším orgánem na těle a to, co nemůžeme sníst, nebo vypít, bychom si neměli nanášet na naši pokožku. Kůže má schopnost vstřebávací, tak i vylučovací. Vše, co naneseme na kůži se vstřebává rovnou do krevního oběhu.

 

Kůže odráží náš emocionální stav, hormony, kolik kyslíka, vody, esenciálních mastných kyselin našemu tělu dodáváme. Kolik odpadu naše tělo v sobě má

Pokud máte problém s pokožkou, nelze na ni nakydat krém – to je jako odpojit kontrolku v autě, které potřebuje dolít olej. 

Je potřeba odstranit příčinu problému.

Pokud se tělo vypořádává s velkým množstvím „odpadu“, tak se to projevuje právě na naší kůži – různé pupínky, akné. 

Je pravdou, že naše tělo je skvělá chemická čistička, dokážeme neustále se regenerovat a čistit, ale jak dlouho tělo dokáže odolávat ?

Popravdě nevím, ale co vím, tak že si přeji žít bez utrpení. Bez bolesti, tak jak má bytost byla naprogramována, když přišla na tento Svět. Aby byla zdráva a šťastná. A podle statistik spousty lidí umírá na různé civilizační choroby.

Po tom, co jsem přešel na živou stravu jsem se začal čistit zevnitř a zároveň zevnějšku. Pokožka začala vypadat mlaději a lépe. 

Přestal jsem používat šampón headen shoulders. Vyhodil pastu plnou fluoru. Všechny voňavky obsahujíc anorganické látky šly pryč. Sprchové gely, opalovací krémy to samé. 

Pastu jsem si vytvořil z kokosového oleje, hřebíčku, máty a jedlé sody. 

Šampón jsem úplně vypustil, používám jen vodu. Vlasy byly pár týdnů mastné, ale teď je to naprosto v pohodě. 

Opalovací krém jsem se dozvěděl, že vitariáni doporučují jíst více chlorofylu a to zejména zelené smoothie. Vezměte si, rostliny v přírodě se nespálí a obsahují právě chlorofyl. Primitivní národy a zvířata se nespálí. Mají daleko méně rakovin, než moderní člověk. Pokud na sebe něco mazat, tak rozhodně přírodní olej. Sezamový údajně obsahuje UV faktor 12. Jinak doporučuji se vystavovat denně 15-30min. Slunci (vitamín D). To, co vytváří rakovinu kůže není Slunce, ale chemické přípravky, které ucpávají póry.

Místo chemické voňavky jsem začal používat parfém pro muže od Jídla lásky a esenciální oleje 100% přírodní. Esenciální oleje mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, uvolnit mysl (lymbickou část) a pozvednout ducha. Doporučuji intuitivně vybírat, co zrovna potřebujete. Složení olejů si můžete přečíst na stránce jídla lásky v eshopu. Jsou velmi silné ty voňavky od jídla lásky, proto stačí malé množství. 

 

KŮŽE Z PSYCHOSOMATICKÉHO HLEDISKA 

Zánět (nesouhlas) kůže (s okolím).

Mějte se v Moci a Lásce!

Jiří Zuzánek – www.zuzanekjiri.cz