KNIHA

Kniha samotné Evy Kavkové, průkopnicí raw stravy v Česku, majitelky restaurace Food of Love, maminky a úspěšné podnikatelky. Přečtěte si její příběh, doplněný o vysvětlení a ponaučení z lekcí, kterých se jí v životě dostalo, a kterých se dostává i mnohým dalším ženám, které touží být silné.

CENA 170 Kč


zpět

Žena, která toužila být „silná“ aneb syndrom české Amazonky

Tento autentický příběh pomáhá nahlédnout do podvědomí ženy, která se vyčerpává k smrti být tou nejlepší ženou, matkou a milenkou, stále se diví, proč se její realita tolik liší od jejího ideálu. Nejen, že zvědomuje a objasňuje tyto symptomy, které jsou nám tolik povědomé, ale hlavně pomáhá praktickými kroky k obnovení ženského kreativního potenciálu v ženě tvořitelce. Současně osvětluje i mnoho otázek jejímu muži, který nejen že vedle ní „usychá“, ale ani nedovede pochopit, jaké je to pro ni utrpení, být takto lapená v generacemi předávanými vzorci.

Kniha v sobě obsahuje i praktickou část nazvanou Lexikon metod a pomůcek pro vnitřní rovnováhu. Je totiž přirozené, že se občas vychýlíme z naší rovnováhy a kniha pomáhá uchopit to, jak se do ni zpět navracet.