EK

Kurz:
POSLÁNÍ BOJOVNÍKA...
s Evou Kavkovou
www.jidlolasky.cz

Vytvořila jsem pro vás projekt, ve kterém budeme odhalovat vašeho vnitřního génia, který už dávno čeká na projevení. Máme ho KAŽDÝ. Metoda, která se skládá z propojení mé letité práce v obchodu [doma i v zahraničí] a mravenčí prací nad vlastním posláním je velice hravá a přitom s důrazem na disciplínu a trpělivost velice účinná. Záleží však nakonec na vaši vlastní připravenosti vzít život do vlastních rukou a odvahu žit naplno. Vždy si to uvědomuji sama, kolik nám život nadělí darů, když se rozhodneme a jdeme s odvahou a vírou za tím, čemu říkám “volání duše”. Nikdy mě to nepřestane udivovat a protože tomu zcela věřím a zažila jsem to tolikrát, rozhodla jsem se toto poslání předávat dál. Je to má povinnost a s velkou radostí ji tímto uvádím do života.

Pod vlivem krásné sázavské přírody a vždy naprosto dokonale sestaveného týmu se budeme dostávat “ na kloub” našeho opravdového poslání.

 

 

Místo konání: Venkoff, Čeřenice

Termíny:

Cena: 3900 Kč

V ceně je kurzovné bojovníka s prvky přípravy syrové stravy a plná strava + 1 nocleh.

Práci s Dharmou koncipuji jako prožitkovou a pomocí své vlastní metody spojuji sadu běžných pomůcek a praktických kroků, které když se dodržují, vedou k zaručenému úspěchu.

Program:

1. den
11.00 Příjezd
12.00 Obed
13.30 Seznámení
15.00 krátká procházka – napojení se na naši přirozenost
15.45 Odpolední blok
Práce s naším stávajícím nastavením
Naše sny a naše realita
Naše omezení
17.30 Večeře
Večerní blok
Speciální cvičení – zvědomující směr, který je naším posláním
Příprava na vědomý sen - debata

2. den
Ráno vstáváme se zápisníkem a napíšeme si do detailu svůj sen
Ranní meditace v přírodě
Snídaně a výklad snů – přitom jasné vedení pro další samostatnou práci po kurzu (být si svým učitelem) Dopolední blok – práce s novým nastavením. Praktické kroky směřující k projevení našeho nejvyššího potenciálu

12.00 Příprava Raw oběda a společné stolování ( s využitím jidla jako prostředku pro naši bdělost) 1 hodinku Odpočinek a samostatná práce dle zadání

Společná hra, kterou se týmově podpoří nejsilnější energie každého v kruhu účastníků
Zadání domácích úkolů pro každého individuálně
17.00 Závěr

Záměrně neuvádím časy v místech, kde nechávám prostor pro nastavení kolektivu (tam, kde je vhodné nechávat plynout).