EK

PODPORUJEME TYTO PROJEKTY:  

Večery s Evou Kavkovou na téma
Úplná celistvost a život v blahobytu ve všech směrech

Proč by jste se měli na semináře se mnou přihlásit?

o Evě Kavkové z pohledu toho, co přednáší..

a tady bude medailonek, který jsem k tomuto připravila...
velmi rychlý souhrn mých životních úspěchů k tématu... fakta, která udávají zkušenosti , diplomy, track record z kurzů , videa, knihy...center JABLONECEK, Nerudovka atd...

Vstup: dle vašeho uvážení po každém večeru

 1. Základní parametry našeho postoje k sobě... 3. ledna
  • sebe ocenění, vztah k sobě, kdo jsem, sebe přijetí
  • jak pracovat s obrazy a odpovědmi, které přichází..?
  • speciální meditace
 2. Práce s dluhy [oboustranné a nejen finanční] ve svém životě a jejich převratný vliv na náš život. 10.ledna.
  • Opakuji, že téma se týká hojnosti a blahobytu ve všech oblastech, nejen ve financích
 3. Práce s programy, které nás omezují, dne 17.ledna
  • Odkud přichází tyto programy?
  • Jak odhalit tyto programy, jež nás svazují a jak je změnit?
  • Jak s tím pracovat, aby se nové nastavení stalo silnejsi?
 4. Jak podporovat vnitřní disciplínu a udržet si "nově nabité"...aneb... Není tolik těžké se tam dostat, ale udržet se tam!... dne 24.ledna
  • formy práce s vnitřní disciplínou
  • jak si udržet čistotu úmyslu / versus strachy? Jak toto vše funguje?

Můj dodatek na rozklik...o tématu

Je dnes mnoho materiálu a autorů, kteří vás naučí vydělávat peníze. Ale co se děje s ostatníma oblastma života, když vše je nastavené na vydělávání peněz? Další otázka zůstává. Je to, co děláte to, co vás opravdu baví? Přináší to radost vám? Přináší to radost vašemu okolí, vaší rodině, vlasti, přírodě? Je váš hlavní úmysl vydělávat peníze nebo sloužit dobru?

Sama jsem si prošla nástrahy různých možností vydělávání peněz a pak jsem konečně přišla na to, proč se v ekonomice hovoří o cyklech. To vše je jen odraz života ve lživém egu a není to potřeba přijímat, jsem pochopila. Pokud žijete ve vašem pravém poslání a děláte svou práci jako službu, jež je samozřejmě oceněna, ale finance není váš hlavní cíl, svět funguje ve spolupráci, konkurence neexistuje a otevírá se blahobyt všech podob.

Dlouho jsem to nedokázala pochopit, natož přenést v realitu ve světě, kde žijeme. Ale můj cíl byl naprosto jasný a kdo mě zná, ví, že se tímto tématem zabývám léta.

Mnoho odpovědí na mé otázky jsou dnes zodpovězeny a to, co sama dnes vím a umím, předávám dál.

Kdo chce k tématu přečíst vice info... navrhuji link, rozklik na toto...

Již dlouho se zabyvám tématem rovnováhy. Vlastní zkušenosti v businesu i v duchovní sfěře mi dávají dostatečný material pro to, co dodavá autentičnost. Od 2012 organizuji mnoho kurzů zejména za účelem nacházení svého pravého místa- dharmy. Pochopila jsem totiž již dávno, asi před 13 lety, že bez toho se do celistvosti a hojnosti neposuneme. Má práce se stala mou zálibou a diky pochopení, jak zákony vesmíru fungují mě přivedlo zase o kousek dál, a to se chystám s vámi posdílet.

Dlouhá léta se učím od různých učitelů a přitom jsem v průběhu těch let četla knihy Valerije Sinelnikova. Jeho pohled na harmonii a hlavně na to, jak se vyznat ve vesmírné kuchyni, aby pro nás připravovala to, co si přejeme, se mnou moc rezonuje. Celistvost jeho učení se týká využití našich slovanských kořenů, zdrojů a sil. Navíc jako ostatní učitelé, stále obrací pozornost na zodpovědnost za svůj život a za vše, co se v něm děje. Znala jsem již mnoho, avšak po semináři v Moskvě "zacvakalo" mnoho dalších souvislostí a duležitost principů, které prostě fungují. Pracují vždy a neomylně a ne vždy pro nás a naše okoli v dobrém. Je zde ale skvělá zpráva,.... máme v rukách možnost vše napravit a přeměnit.
Podařilo se mi domluvit se s tímto doktorem a psychologem na spolupráci a v roce 2017 jej budu hostit u nás v Praze.
Do té doby jsem připravila pravidelné večery s povídáním na tyto témata, jež oslovují každého z nás.

 


 

Když se naše duše naplní tou opravdovou láskou, jsme schopni pocítit ten nejvysší stupeň lásky – soucit. Projekt Pink crocodile vznikl spojením lidí, kteří tuto schopnost mají. Z vlastních zdrojů vytvořili školu pro tělesně postižené děti a rodiny paralizované jejich handicapem. Jejich odhodlání a pravdivost pro dobro věci vidím a podporuji již několik let.

“Na rukou, které rozdávají růže, vždy ulpí špetka jemné vůně.”

Finančně Pink Crocodile můžete podpořit na tomto účtu:

VS 444

UniCredit Bank

CZK Bank č. účtu: 2102389650/2700
Swift kod: BACXCZPP
IBAN: CZ15 2700 0000 0021 0238 9650

www.pink-crocodile.org