EK

 

5. 01. 2016

Odšťavňovač celou naši rodinu baví!

Ahoj Evi,
Odšťavňovač dorazil i dost z předstihem, tak už jsem se nemohla dočkat až ho budu moct používat. Jsem moc spokojená, nemám teda srovnání s jiným, ale v principu je to super věc. Baví mě zkoušet nové kombinace a vždycky mě to plně uspokojí.
I děti a manžel se zapojili a všechny nás to baví :-)
klientka Dagmar

29. 10. 2015

Kurz Bojovník mě naučil "propojení s důvěrou" - návrat k sobě

Milá Evo,
tolikrát jsem od "Bojovníka" chtěla napsat .... jen ty slova to neobsáhnou.
To nejpodstatnější, co mi setkání s Vámi dalo........... byla víra............. VÍRA, že to má smysl, "propojení s důvěrou" jsem si napsala a každý den na to myslím i na tu svoji dharmu. Vždy, když na to setkání na Sázavě myslím, uvnitř v sobě .... cítím teplo, bezpečí a radost. Návrat k sobě!
Děkuju, je opravdu málo napsat. 
Petra Verdis, metodik projektů v sociální oblasti
28. 10. 2015

Dokonale harmonicky sladěný víkend - kurz Bojovník

"Krásný den, vám všem. I mně patří poděkovat za tak báječně naplňující a skutečně obohacující víkend. Vše bylo Naprosto dokonale zorganizované a harmonicky sladěné. Bylo mi velkou ctí vás všechny poznat a nahlídnout do vašich životů a představ. Úsměv na rtech a celková pohoda mě stále doprovází při vzpomínce na tyhle vyjímečné dny.
O své dojmy se ráda podělím i na blogu, který se připravuje a vidím to jako velmi dobrý nápad."
S láskou Bára Hynštová, šťastná žena

15. 10. 2015

Děkuji za kurz Poslání Bojovníka

"Kurz Poslání bojovníka pokládám za velmi osobní, niterné setkání s hlubšími vrstvami své duše. Byla jsem velmi přirozenou cestou navedena k nalezení odpovědí, které, jak jsem pochopila, je třeba hledat především uvnitř sama sebe. Nádherné na víkendovém kurzu bylo setkání se stejně naladěnými lidmi, kdy jsem měla možnost odhodit svou masku, mluvit otevřeně, upřímně, nebojácně... Velmi mne také překvapil účinek raw stravy a to natolik, že mám teď "problém" a to po pouhých dvou dnech testování na svůj organismus, vařit stejně jako předtím. Mám pocit a mohu za sebe říci: "no way back":)"

Rozová Markéta, účastnice kurzu Poslání bojovníka říjen 2015 

 
25. 08. 2015

Musím říct, že neživé přístroje mi daly naprosto živé spojení věcí

Musím říct, že neživé přístroje mi daly naprosto živé spojení věcí, které by bez přístrojů existovaly dále naprosto odděleně.

To je spojení semínek, ořechů, které jsem si v naprosto hojném množství schopen vypěstovat sám a udělat z nich těsto na základ placek, koláčů, ... a dalších potravin, které by jinak nevznikly a stále by se semínka používaly jen na ozdobu a občasné chroupání. Toto umožňuje naprostou svobodu bez závislosti na pečivu z megapakáren a vymanit se z řetězce chemizovaných polí, chemizovaného zpracování potravin a chemizovaného zdraví. Zdraví může přijít jednoduše ze semen matky všeho živého a já už vím jak. Zbaštím je raw J.

Tomáš Franek
farmář

13. 07. 2015

Jsem nadmíru spokojená s přístroji Vitamix a Ronic

S přítroji jsem nadmíru spokojená....a myslím, že pokud chce někdo jíst a tvořit raw jídlo potřebuje právě tyto kvalitní přístroje...bez těch to nejde. Využívám úplně všechny, nejvíc mixér Vitamix a robot Ronic.

Lucie Hošková
manažerka provozu Family Fitness Olgy Šípkové

24. 06. 2015

Díky za radu, jak motivovat děti k jídlu zdravé zeleniny!

Moc, moc, moc mi pomohlo shlédnutí myslím 2. dílu  pořadu "Láska k jídlu a nebo jídlem k lásce" v internetové televizi Elia TV, kde hostem byl pán (bývalý podnikatel a později účastník 4 denního kurzu raw a seberozvoj), který kreativním způsobem začal připravovat ovocné svačinky pro své děti. Protože mám 9ti-letou dceru, do které jsem dosud nemohla dostat za žádnou cenu ovoce a jen velmi omezeně nějakou zeleninu, pokusila jsem se nápad tohoto pána realizovat v naší rodině, zatím jen o víkendech. Situace se zlepšila o 100 %. Alice (dcera) se už dopředu těší jaký motiv na svačinku si vymyslíme a pak ji dokonce celou sní !!!!  A to je opravdu, v jejím případě, co říct. Před snězením si ještě naaranžované svačinky fotí s tím, že si z nich uděláme kalendář na příští rok. Mám z tohoto posunu ve stravování u dcery obrovskou radost a proto jsem si ji dovolila sdílet tímto způsobem s Vámi.:-D

Pěkný den přeje Sylva Štefková

13. 05. 2015

I ta kniha je vlastně taková raw :-) malá, ale velmi výživná :-)

Knihu jsem na "první čtení" přečetla ještě večer. Popravdě řečeno jsem byla hodně zvědavá, protože na pultech jsou teď mraky motivačních knih, hemží se to sebepoznáním a kouči a na všechny možné obory lidské činnosti se dělají workshopy.

Ty jsi vlastními slovy stručně a jednoduše vystihla pocity určitého typu českých žen, ke kterému také patřím. Cením si Tvé upřímnosti u témat, u kterých někdy těžko přiznáváme pravdu samy sobě, natož abychom ji sdílely na stránkách knihy.

Pracuji v nestátním zdravotnictví, koordinuji práci týmu jedenadvaceti úžasných žen z různých koutů České republiky :-)

Alena. D

13. 05. 2015

Čtu Vaši knihu a je velmi poutává

Čtu Vaši knihu a je velmi poutává,na vašem pochopení, může prozřít mnoho lidí.

Děkuji a mějte na růžich ustláno :)

Gabriela Filippi